Jarosławski. Powiat ze smakiem. Premiera spotu promocyjnego!

• Jarosławski. Powiat ze smakiem. Premiera spotu promocyjnego!. Szanowni Państwo, odpalamy! Dziś premiera naszego spotu, promującego ziemię jarosławską "Jarosławski. Powiat ze smakiem". Podobno obraz broni się sam, ale kilka słów wyjaśnienia. Zdjęcia były kręcone jesienią tego roku, z wykorzystaniem każdej słonecznej chwili. - Wykorzystaliśmy 12 lokalizacji, tak by pokazać różnorodność naszego powiatu. Jest romantycznie, aktywnie, nowocześnie, z pasją, historycznie, tradycyjnie, ale zawsze ze smakiem. Staraliśmy się dotrzeć do każdego miasta i każdej gminy powiatu, co w sumie się udało - mówi starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Film wykonała  Agencja Reklamowa Bogaczewicz, znana i ceniona z tego typu produkcji, nie tylko na Podkarpaciu, ale i w całej Polsce. Scenariusz stanowił wypadkową pomysłów autorskich i doświadczenia filmowców. Zatem zapraszamy na premierę. Spot do zobaczenia jest TUTAJ TUTAJ natomiast do zobaczenia wersja nieco dłuższa (równie ciekawa!)

Zatem zapraszamy na premierę. Spot do zobaczenia jest TUTAJ

TUTAJ natomiast do zobaczenia wersja nieco dłuższa (równie ciekawa!)