KPR Ruch Chorzów – Eurobud JKS Jarosław 19 października (środa), godz. 18:00, transmisja: Emocje.TV

  • Wydrukuj
  • Email
  • KPR Ruch Chorzów – Eurobud JKS Jarosław 19 października (środa), godz. 18:00, transmisja: Emocje.TV. Przełamać serię ligowych porażek. Eurobud JKS Jarosław zagra w Chorzowie - Po ostatnim dobrym meczu pucharowym chcemy podtrzymać zwycięską passę i wrócić do Jarosławia z trzema punktami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zespół ze Śląska będzie równie zmotywowany i postawi nam ciężkie warunki – mówi przed meczem 6. serii PGNiG Superligi Kobiet Lesia Smolinh. Ostatnie dwa spotkania ligowe z EKS-em Startem Elbląg i MKS-em Piotrcovią Piotrkowem Trybunalskim nie przyniosły jarosławiankom punktów. Kryzys przerwało niezwykle budujące zwycięstwo w holenderskim Venlo. Jednak z europejskimi pucharami należy wstrzymać się do grudnia, bo już niebawem 6. seria PGNiG Superligi Kobiet i pojedynek z beniaminkiem - KPR-em Ruch Chorzów. Chorzowianki ciągle czekają na pierwsze punkty. Choć nie są faworytkami starcia z Eurobudem JKS-em, pokazały już, że należy spodziewać się po nich dobrego grania. Tak było choćby kilka dni wcześniej, w Lublinie. Z pewnością zrobią wszystko, aby przed własną publicznością wypaść jeszcze lepiej. - Jedziemy na trudny teren. Z zespołem z Chorzowa nigdy nie gra się łatwo. Podbudowane ostatnim zwycięstwem musimy skupić się na sobie, żeby przywieźć trzy punkty do Jarosławia. – podsumowuje Kinga Strózik, obrotowa czarno-niebieskich. Mecz z KPR-em Ruchem Chorzów będzie ostatnim przed przerwą reprezentacyjną. Ligowe pojedynki wrócą końcem listopada. Dla zawodniczek, które pozostaną w klubie, przewidziano kilka dni wolnych. - Chcemy sobie i kibicom sprawić wiele radości i na kilkudniowy urlop udać się w dobrych humorach – dodaje rozgrywająca Lesia Smolinh.Informacja prasowa (tekst,zdj): Eurobud JKS Jarosław

Przełamać serię ligowych porażek. Eurobud JKS Jarosław zagra w Chorzowie

- Po ostatnim dobrym meczu pucharowym chcemy podtrzymać zwycięską passę i wrócić do Jarosławia z trzema punktami. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zespół ze Śląska będzie równie zmotywowany i postawi nam ciężkie warunki – mówi przed meczem 6. serii PGNiG Superligi Kobiet Lesia Smolinh.

Ostatnie dwa spotkania ligowe z EKS-em Startem Elbląg i MKS-em Piotrcovią Piotrkowem Trybunalskim nie przyniosły jarosławiankom punktów. Kryzys przerwało niezwykle budujące zwycięstwo w holenderskim Venlo. Jednak z europejskimi pucharami należy wstrzymać się do grudnia, bo już niebawem 6. seria PGNiG Superligi Kobiet i pojedynek z beniaminkiem - KPR-em Ruch Chorzów.

Chorzowianki ciągle czekają na pierwsze punkty. Choć nie są faworytkami starcia z Eurobudem JKS-em, pokazały już, że należy spodziewać się po nich dobrego grania. Tak było choćby kilka dni wcześniej, w Lublinie. Z pewnością zrobią wszystko, aby przed własną publicznością wypaść jeszcze lepiej. - Jedziemy na trudny teren. Z zespołem z Chorzowa nigdy nie gra się łatwo. Podbudowane ostatnim zwycięstwem musimy skupić się na sobie, żeby przywieźć trzy punkty do Jarosławia. – podsumowuje Kinga Strózik, obrotowa czarno-niebieskich.

Mecz z KPR-em Ruchem Chorzów będzie ostatnim przed przerwą reprezentacyjną. Ligowe pojedynki wrócą końcem listopada. Dla zawodniczek, które pozostaną w klubie, przewidziano kilka dni wolnych. - Chcemy sobie i kibicom sprawić wiele radości i na kilkudniowy urlop udać się w dobrych humorach – dodaje rozgrywająca Lesia Smolinh.

Informacja prasowa (tekst,zdj): Eurobud JKS Jarosław