Eurobud JKS Jarosław - HC Galychanka Lwów, już w najbliższy czwartek !

  • Wydrukuj
  • Email
  • Eurobud JKS Jarosław - HC Galychanka Lwów, już w najbliższy czwartek !. W najbliższy czwartek o godzinie 19:00 Eurobud JKS Jarosław rozegra domowe spotkanie z beniaminkiem PGNiG Superligi Kobiet - HC Galychanką Lwów. Rozgrywki zostaną wznowione po dłuższej przerwie spowodowanej Mistrzostwami Europy. W poprzedniej serii (19 października) zespół z Jarosławia wygrał z KPR-em Ruchem Chorzów i dopisał do ligowej tabeli trzy cenne punkty. Galychanka uległa natomiast Piotrcovii (25:22). Na chwilę obecną wyżej w ligowej tabeli plasuje się ekipa z Ukrainy (9 pkt, 5. miejsce, 3 zwycięstwa, 3 porażki). Jarosławianki zajmują 8. miejsce (6 punktów, 2 zwycięstwa, 4 porażki). Informacja prasowa (tekst, zdj.) Eurobud JKS Jarosław
  • Galeria

W najbliższy czwartek o godzinie 19:00 Eurobud JKS Jarosław rozegra domowe spotkanie z beniaminkiem PGNiG Superligi Kobiet - HC Galychanką Lwów. Rozgrywki zostaną wznowione po dłuższej przerwie spowodowanej Mistrzostwami Europy. 

W poprzedniej serii (19 października) zespół z Jarosławia wygrał z KPR-em Ruchem Chorzów i dopisał do ligowej tabeli trzy cenne punkty. Galychanka uległa natomiast Piotrcovii (25:22). 

Na chwilę obecną wyżej w ligowej tabeli plasuje się ekipa z Ukrainy (9 pkt, 5. miejsce, 3 zwycięstwa, 3 porażki). Jarosławianki zajmują 8. miejsce (6 punktów, 2 zwycięstwa, 4 porażki). 

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) Eurobud JKS Jarosław