AKTUALIZACJA - zmiany w organizacji ruchu w centrum Jarosławia

  • Wydrukuj
  • Email
  • AKTUALIZACJA - zmiany w organizacji ruchu w centrum Jarosławia. Z dniem 18 września 2020 r. (a nie 14 września br.)  wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu na czas realizacji zadania pn.: „Przebudowa ulic: Grunwaldzka, Plac Mickiewicza, 3-go Maja, Sikorskiego, Lisińskiego i Piekarska” – Etap II - Pl. Mickiewicza - budowa rond”. Organizacja ruchu przewiduje zamknięcie placu Mickiewicza na odcinku od ul. Lubelskiej do budynku Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki (wjazd na plac od strony ulicy głównej). Objazdy od strony ul. H.J.Tarnowskiego – ulicą 3-go Maja i Poniatowskiego, Słowackiego lub Poniatowskiego – Sikorskiego - Piekarska. Od strony Grunwaldzkiej istnieje możliwość jazdy przez ulicę Lubelską. Wyjazd z ulicy Lubelskiej tylko w prawo w ulicę Grunwaldzką. Zalecany objazd dla kierowców pojazdów  o masie całkowitej pow. 12 t. z kierunku Sieniawa, Lubaczów do ulic: Krakowska, Jana Pawła II, Słowackiego Pruchnicka - obwodnicą do zjazdu na rondzie Krakowska – Lotników. Za utrudnienia przepraszamy. Informacja: Urząd Miasta w Jarosławiu

Z dniem 18 września 2020 r. (a nie 14 września br.)  wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu na czas realizacji zadania pn.: „Przebudowa ulic: Grunwaldzka, Plac Mickiewicza, 3-go Maja, Sikorskiego, Lisińskiego i Piekarska” – Etap II - Pl. Mickiewicza - budowa rond”.

Organizacja ruchu przewiduje zamknięcie placu Mickiewicza na odcinku od ul. Lubelskiej do budynku Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki (wjazd na plac od strony ulicy głównej).

Objazdy od strony ul. H.J.Tarnowskiego – ulicą 3-go Maja i Poniatowskiego, Słowackiego lub Poniatowskiego – Sikorskiego - Piekarska. Od strony Grunwaldzkiej istnieje możliwość jazdy przez ulicę Lubelską. Wyjazd z ulicy Lubelskiej tylko w prawo w ulicę Grunwaldzką.

Zalecany objazd dla kierowców pojazdów  o masie całkowitej pow. 12 t. z kierunku Sieniawa, Lubaczów do ulic: Krakowska, Jana Pawła II, Słowackiego Pruchnicka - obwodnicą do zjazdu na rondzie Krakowska – Lotników. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja: Urząd Miasta w Jarosławiu