Nowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem

  • Wydrukuj
  • Email
  • Nowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem. Od soboty, 7 listopada, obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa. Nowe obostrzenia mają potrwać do 29 listopada. Wśród nich jest rozszerzenie nauki zdalnej dla uczniów klas 1-3, tymczasowe zamknięcie placówek kultury, zmiany w funkcjonowaniu galerii handlowych (sklepy zostaną zamknięte - poza m.in. aptekami, sklepami spożywczymi czy drogeriami). Pełny wykaz obostrzeń i zasad oraz najważniejsze informacje i zalecenia, dotyczące epidemii koronawirusa, dostępne są na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus Jeśli liczba zakażeń będzie wzrastać, rząd podejmie kolejne działania: powyżej 50 przypadków na 100 tys. obywateli, zostanie wprowadzony lockdown, w przypadku 70-75 zakażeń na 100 tys., rząd wprowadzi narodową kwarantannę.Apel starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota Szanowni Państwo, mieszkańcy powiatu jarosławskiego, koronawirus w dalszym ciągu jest zagrożeniem. Podczas pandemii najważniejsza jest odpowiedzialna postawa nas wszystkich! Dlatego zalecam Państwu przestrzeganie wszelkich zaleceń sanitarnych, które są pomocne w profilaktyce zapobiegania zakażeniem koronawirusem. Odpowiedni dystans społeczny, maseczki w przestrzeni publicznej oraz dezynfekcja dłoni. Ten reżim sanitarny jest wprowadzony dla naszego wspólnego dobra - wiedząc to, stosujmy się zatem do zaleceń! Po raz kolejny, serdecznie dziękuję wszystkim służbom zaangażowanym w walkę z tą pandemią. W szczególności swoje podziękowania kieruję do całego personelu medycznego, w tym na pierwszym miejscu Centrum Opieki Medycznej, służb ratunkowych oraz Sanepidu, będących w epicentrum zmagań z tym zagrożeniem. Starosta jarosławski Stanisław Kłopot

Od soboty, 7 listopada, obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa. Nowe obostrzenia mają potrwać do 29 listopada. Wśród nich jest rozszerzenie nauki zdalnej dla uczniów klas 1-3, tymczasowe zamknięcie placówek kultury, zmiany w funkcjonowaniu galerii handlowych (sklepy zostaną zamknięte - poza m.in. aptekami, sklepami spożywczymi czy drogeriami).

 123906907 3739351609442644 6209472525967170291 o

Pełny wykaz obostrzeń i zasad oraz najważniejsze informacje i zalecenia, dotyczące epidemii koronawirusa, dostępne są na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus

Jeśli liczba zakażeń będzie wzrastać, rząd podejmie kolejne działania: powyżej 50 przypadków na 100 tys. obywateli, zostanie wprowadzony lockdown, w przypadku 70-75 zakażeń na 100 tys., rząd wprowadzi narodową kwarantannę.

El 5WCPXEAAycFf

Apel starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota

Szanowni Państwo, mieszkańcy powiatu jarosławskiego,

koronawirus w dalszym ciągu jest zagrożeniem. Podczas pandemii najważniejsza jest odpowiedzialna postawa nas wszystkich!

Dlatego zalecam Państwu przestrzeganie wszelkich zaleceń sanitarnych, które są pomocne w profilaktyce zapobiegania zakażeniem koronawirusem. Odpowiedni dystans społeczny, maseczki w przestrzeni publicznej oraz dezynfekcja dłoni. Ten reżim sanitarny jest wprowadzony dla naszego wspólnego dobra - wiedząc to, stosujmy się zatem do zaleceń!

Po raz kolejny, serdecznie dziękuję wszystkim służbom zaangażowanym w walkę z tą pandemią. W szczególności swoje podziękowania kieruję do całego personelu medycznego, w tym na pierwszym miejscu Centrum Opieki Medycznej, służb ratunkowych oraz Sanepidu, będących w epicentrum zmagań z tym zagrożeniem.

Starosta jarosławski Stanisław Kłopot

0

3a