Prosimy o ostrożność

  • Wydrukuj
  • Email
  • Prosimy o ostrożność. W związku z trudną sytuacją epidemiczną zwracamy się z ogromną prośbą o przestrzeganie zasad, związanych z wizytą w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu. Każdy z zarejestrowanych telefonicznie Klientów/Petentów, ma wskazaną godzinę załatwienia swojej sprawy. Prosimy zatem o PUNKTUALNE przychodzenie do urzędu, szczególnie zaś NIE NALEŻY PRZYCHODZIĆ PRZED CZASEM. To nie przyśpieszy załatwienia sprawy! Tworzą się natomiast niepotrzebne kolejki, w których łatwo o zarażenie koronawirusem. Dbajmy o siebie i innych! Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, są one jednak z przyczyn całkowicie niezależnych od urzędu, a wprowadzone zasady wynikają ze stanu wyższej konieczności. Wszystkie obowiązujące zasady urzędowania Starostwa Powiatowego w Jarosławiu dostępne są TUTAJ

W związku z trudną sytuacją epidemiczną zwracamy się z ogromną prośbą o przestrzeganie zasad, związanych z wizytą w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu. Każdy z zarejestrowanych telefonicznie Klientów/Petentów, ma wskazaną godzinę załatwienia swojej sprawy. Prosimy zatem o PUNKTUALNE przychodzenie do urzędu, szczególnie zaś NIE NALEŻY PRZYCHODZIĆ PRZED CZASEM. To nie przyśpieszy załatwienia sprawy! Tworzą się natomiast niepotrzebne kolejki, w których łatwo o zarażenie koronawirusem.

Dbajmy o siebie i innych! Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, są one jednak z przyczyn całkowicie niezależnych od urzędu, a wprowadzone zasady wynikają ze stanu wyższej konieczności.

Wszystkie obowiązujące zasady urzędowania Starostwa Powiatowego w Jarosławiu dostępne są TUTAJ