Zmiany ruchu w centrum Jarosławia

• Zmiany ruchu w centrum Jarosławia. Jak wynika z informacji przesłanej przez Powiatowy Zarząd Dróg, w związku z 3. etapem przebudowy placu Mickiewicza w Jarosławiu, wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Zostanie zamknięta ulica Lubelska od strony placu Mickiewicza oraz wprowadzony „odwrócony” ruch na ulicy Świętego Ducha – wjazd od ulicy Lubelskiej . Planowany termin wprowadzenia zmian - piątek 20 listopada lub poniedziałek 23 listopada (w zależności od pogody i stanu rozpoczętych już prac). Za utrudnienia przepraszamy!

Za utrudnienia przepraszamy!