W powiecie jarosławskim ruszył PUNKT SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH

  • Wydrukuj
  • Email
  • W powiecie jarosławskim ruszył PUNKT SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH. Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień, 19 kwietnia 2021 r., został uruchomiony w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II 30 - naprzeciw wjazdu na Stary Cmentarz) PUNKT SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH. Podmiotem prowadzącym punkt jest Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Szczepienia wykonywane będą od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 18. UWAGA! Rejestracja telefoniczna jest czynna:od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00 soboty, niedziele i święta, w godzinach od 8:00 do 16:00Numery telefonów: 722 040 270 785 007 361 722 020 770 Do rejestracji należy przygotować nr PESEL oraz nr telefonu komórkowego, pod który wysłana zostanie informacja z terminem oraz miejscem szczepienia. W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania punktu szczepień pacjenci proszeni są o przestrzeganie wyznaczonej godziny szczepienia. Przed szczepieniem, pacjent zobowiązany jest wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego w punkcie szczepień lub przyjść z wypełnionym kwestionariuszem (formularz dołączony w formie załącznika do informacji, pod zdjęciami). Do szczepień powinni zgłaszać się pacjenci zdrowi, bez przeciwwskazań do szczepienia. Szczepienia będą odbywać się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Narodowego Programu Szczepień (zobacz na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie) Aktualne informacje dotyczące narodowego programu szczepień znajdą państwo na stronie www.gov.pl/szczepimysie Szczepienia COVID-19 - numery kontaktowe
  • Galeria
PUNKT SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH sala gimnastyczna SOSW - widok od ulicy Jana Pawła II (naprzeciw wjazdu na Stary Cmentarz)

Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień, 19 kwietnia 2021 r., został uruchomiony w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II 30 - naprzeciw wjazdu na Stary Cmentarz) PUNKT SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH. Podmiotem prowadzącym punkt jest Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.

Szczepienia wykonywane będą od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 18.

UWAGA! Rejestracja telefoniczna jest czynna:

  • od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00
  • soboty, niedziele i święta, w godzinach od 8:00 do 16:00

Numery telefonów:

📞 722 040 270

📞 785 007 361

📞 722 020 770

Do rejestracji należy przygotować nr PESEL oraz nr telefonu komórkowego, pod który wysłana zostanie informacja z terminem oraz miejscem szczepienia.

W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania punktu szczepień pacjenci proszeni są o przestrzeganie wyznaczonej godziny szczepienia. Przed szczepieniem, pacjent zobowiązany jest wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego w punkcie szczepień lub przyjść z wypełnionym kwestionariuszem (formularz dołączony w formie załącznika do informacji, pod zdjęciami).

Do szczepień powinni zgłaszać się pacjenci zdrowi, bez przeciwwskazań do szczepienia. Szczepienia będą odbywać się zgodnie z aktualnymi wytycznymi Narodowego Programu Szczepień (zobacz na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie)

Aktualne informacje dotyczące narodowego programu szczepień znajdą państwo na stronie www.gov.pl/szczepimysie

Szczepienia COVID-19 - numery kontaktowe