Ważne dla osób z niepełnosprawnościami korzystających z programów PFRON

  • Wydrukuj
  • Email
  • Ważne dla osób z niepełnosprawnościami korzystających z programów PFRON. Od 17 maja 2021 r. zadania realizowane ze środków PFRON (dotychczas w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarosławiu), dotyczące:Programu PFRON „Aktywny Samorząd” Dofinansowania likwidacji barier architektonicznych, w komunikowaniu się i technicznych dla osób niepełnosprawnych. Dofinansowania sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób niepełnosprawnychzostają przeniesione do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu. Przypomnijmy, że PCPR mieści się we wschodniej części budynku Starostwa Powiatowego w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II 17, 37-500 Jarosław), na II piętrze - tel. 16 624 62 85, email sekretariat@pcpr-jaroslaw.pl . Wnioski i inne dokumenty w powyższych sprawach, należy składać na w/w adres lub bezpośrednio do sekretariatu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu, pok. 217, II piętro. Formularze i inne przydatne informacje są dostępne na stronie http://www.pcpr-jaroslaw.pl/

Od 17 maja 2021 r. zadania realizowane ze środków PFRON (dotychczas w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarosławiu), dotyczące:

  • Programu PFRON „Aktywny Samorząd
  • Dofinansowania likwidacji barier architektonicznych, w komunikowaniu się i technicznych dla osób niepełnosprawnych.
  • Dofinansowania sportu, kultury, rekreacji i turystyki dla osób niepełnosprawnych

zostają przeniesione do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu.

Przypomnijmy, że PCPR mieści się we wschodniej części budynku Starostwa Powiatowego w Jarosławiu (ul. Jana Pawła II 17, 37-500 Jarosław), na II piętrze - tel. 16 624 62 85, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wnioski i inne dokumenty w powyższych sprawach, należy składać na w/w adres lub bezpośrednio do sekretariatu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu, pok. 217, II piętro.

Formularze i inne przydatne informacje są dostępne na stronie http://www.pcpr-jaroslaw.pl/