Ważne dla pacjentów ośrodka zdrowia w Zapałowie

• Ważne dla pacjentów ośrodka zdrowia w Zapałowie. W związku z chorobą lekarza, obsługującego ośrodek zdrowia w Zapałowie, Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu wyznaczyło jego tymczasowego zastępcę. - Z apelem w tej sprawie zwrócił się do mnie także, w imieniu mieszkańców, przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego Marian Fedor - informuje starosta Stanisław Kłopot - Działania w tej sprawie, w uzgodnieniu z jarosławskim szpitalem, zostały już podjęte. Dr Irena Zając będzie obsługiwać pacjentów w ośrodku zdrowia w Zapałowie zgodnie z zapotrzebowaniem. Dlatego prosi się wszystkich potrzebujących o wcześniejszy kontakt telefoniczny z ośrodkiem zdrowia (w godzinach pracy urzęduje tam pielęgniarka).