• Zasady obowiązujące w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu podczas 4. fali pandemii koronawirusa. W związku z coraz wyższą ilością zakażeń COVID-19, przypominamy o bezwzględnym przestrzeganiu przepisów związanych z pandemią, w budynku Starostwa Powiatowego i jednostek organizacyjnych znajdujących się przy ul. Jana Pawła II 17. Cały czas - bez zmian - pozostaje potrzeba stosowania się do  obostrzeń sanitarnych, wynikających z przepisów prawa:obowiązuje nakaz starannego noszenia maseczek w budynku i dezynfekcji dłoni – osoby bez maseczek nie będą obsługiwane, zachowanie dystansu społecznego, zwracanie uwagi i przestrzeganie komunikatów i zaleceń umieszczonych w budynku starostwa.Jednocześnie informujemy, że:w biurach/stanowiskach poszczególnych wydziałów i referatów starostwa jednocześnie będzie mógł przebywać tylko jeden Klient/Petent, prosimy o rozważenie – jeśli jest taka możliwość – załatwienia sprawy urzędowej telefonicznie, korespondencyjnie lub mailowo.Przypominamy także, że Starostwo Powiatowe w Jarosławiu jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 15.00.

• obowiązuje nakaz starannego noszenia maseczek w budynku i dezynfekcji dłoni – osoby bez maseczek nie będą obsługiwane,
  • zachowanie dystansu społecznego,
  • zwracanie uwagi i przestrzeganie komunikatów i zaleceń umieszczonych w budynku starostwa.

Jednocześnie informujemy, że:

• w biurach/stanowiskach poszczególnych wydziałów i referatów starostwa jednocześnie będzie mógł przebywać tylko jeden Klient/Petent,
  • prosimy o rozważenie – jeśli jest taka możliwość – załatwienia sprawy urzędowej telefonicznie, korespondencyjnie lub mailowo.