Zimowe Utrzymanie Dróg - telefony interwencyjne.

• Zimowe Utrzymanie Dróg - telefony interwencyjne.. W związku rozpoczęciem Zimowego Utrzymania Dróg, Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu informuje, że dyżury prowadzone są  codziennie (pon. - niedz.), w godzinach od 04.00 - 20.00. Interwencje związane z sytuacją na drogach można zgłaszać do Powiatowego Zarządu Dróg w Jarosławiu pod numerami telefonów: 16-621-64-49  oraz 16-621-48-03 W trosce o Państwa bezpieczeństwo PZD informuje, że  wszystkie zgłoszenia  są nagrywane, zgodnie z przepisami o Ochronie Danych Osobowych ( RODO).

16-621-64-49  oraz 16-621-48-03