Izolatorium Podkarpacie - wolne miejsca

  • Wydrukuj
  • Email
  • Izolatorium Podkarpacie - wolne miejsca. W związku z poważną sytuacją epidemiczną w kraju i potrzebą izolacji pacjentów z dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2, uprzejmie informujemy, że na terenie województwa podkarpackiego, w powiecie rzeszowskim działa Izolatorium dla wszystkich osób, które otrzymały dodatni wynik w kierunku SARS-CoV-2 oraz dla osób u których podejrzewa się zakażenie i są w chwili obecnej oczekujące na wynik. Każda osoba, która nie wymaga hospitalizacji, a jest zarażona może skorzystać z bezpłatnego pobytu w Izolatorium (zagwarantowana opieka medyków, 3 posiłki dziennie, telewizor w każdym pokoju, WiFi, telefon). Jest to szczególny czas, kiedy każdy z nas powinien zadbać o zdrowie swoje oraz najbliższych. Aby domownicy nie musieli odbywać obowiązkowej kwarantanny - osoba zarażona może odbyć izolację w specjalnie stworzonym do tego miejscu - w Izolatorium. Wystarczy otrzymać od lekarza rodzinnego (bądź innego lekarza) skierowanie do izolatorium oraz zlecenie na transport - jeżeli jest potrzebny. Posiadamy własny transport COVID. Każdy pacjent w izolatorium jest wyposażony w pulsoksymetr, termometr bezdotykowy, ma możliwość dostępu do koncentratora tlenu zwykłego oraz wysokoprzepływowego (do 10 l. / min.). Realizujemy ponadto recepty wystawione przez dotychczasowych lekarzy. Możemy wykonać test RT PCR, antygenowy lub LAMP. W sytuacjach szczególnych możemy zrobić badania krwi, RTG, KT klatki piersiowej itp. Posiadamy doświadczony zespół lekarsko – pielęgniarsko – ratowniczo - opiekuńczy z doświadczeniem podczas poprzedniej fali koronawirusa. Obiekt, na którym zlokalizowane jest izolatorium ma powierzchnię 4,5 hektara, znajduje się tutaj duży park, posiadamy wygodne pokoje, telewizję, Internet, telefon, własną kuchnię. W razie pogorszenia stanu zdrowia pacjenta mamy bardzo dobrą współpracę z ratownictwem medycznym oraz oddziałami COVID. Dane teleadresowe: Izolatorium Ostoya Jasionka 1a (koło lotniska), województwo podkarpackie, powiat rzeszowski, gmina Trzebownisko Telefony: Recepcja: 517 299 901 / 17 772 33 33 Lekarz Koordynujący: 517306368 W załączeniu:Skierowanie do izolatorium Informator Zlecenie na transport COVIDInformacja prasowa: Centrum Medyczne MEDYK
Informacja prasowa: Centrum Medyczne MEDYK

W związku z poważną sytuacją epidemiczną w kraju i potrzebą izolacji pacjentów z dodatnim wynikiem w kierunku SARS-CoV-2, uprzejmie informujemy, że na terenie województwa podkarpackiego, w powiecie rzeszowskim działa Izolatorium dla wszystkich osób, które otrzymały dodatni wynik w kierunku SARS-CoV-2 oraz dla osób u których podejrzewa się zakażenie i są w chwili obecnej oczekujące na wynik. Każda osoba, która nie wymaga hospitalizacji, a jest zarażona może skorzystać z bezpłatnego pobytu w Izolatorium (zagwarantowana opieka medyków, 3 posiłki dziennie, telewizor w każdym pokoju, WiFi, telefon).

Jest to szczególny czas, kiedy każdy z nas powinien zadbać o zdrowie swoje oraz najbliższych. Aby domownicy nie musieli odbywać obowiązkowej kwarantanny - osoba zarażona może odbyć izolację w specjalnie stworzonym do tego miejscu - w Izolatorium. Wystarczy otrzymać od lekarza rodzinnego (bądź innego lekarza) skierowanie do izolatorium oraz zlecenie na transport - jeżeli jest potrzebny.

Posiadamy własny transport COVID. Każdy pacjent w izolatorium jest wyposażony w pulsoksymetr, termometr bezdotykowy, ma możliwość dostępu do koncentratora tlenu zwykłego oraz wysokoprzepływowego (do 10 l. / min.). Realizujemy ponadto recepty wystawione przez dotychczasowych lekarzy. Możemy wykonać test RT PCR, antygenowy lub LAMP. W sytuacjach szczególnych możemy zrobić badania krwi, RTG, KT klatki piersiowej itp.

Posiadamy doświadczony zespół lekarsko – pielęgniarsko – ratowniczo - opiekuńczy z doświadczeniem podczas poprzedniej fali koronawirusa. Obiekt, na którym zlokalizowane jest izolatorium ma powierzchnię 4,5 hektara, znajduje się tutaj duży park, posiadamy wygodne pokoje, telewizję, Internet, telefon, własną kuchnię. W razie pogorszenia stanu zdrowia pacjenta mamy bardzo dobrą współpracę z ratownictwem medycznym oraz oddziałami COVID.

Dane teleadresowe:

Izolatorium Ostoya Jasionka 1a (koło lotniska), województwo podkarpackie, powiat rzeszowski, gmina Trzebownisko

Telefony:

Recepcja: 517 299 901 / 17 772 33 33

Lekarz Koordynujący: 517306368

W załączeniu:

  1. Skierowanie do izolatorium
  2. Informator
  3. Zlecenie na transport COVID

Informacja prasowa: Centrum Medyczne MEDYK

Załączniki do pobrania

Informator.jpgplik w formacie .JPG (11 Pobrań)
skierownie-do-izolatorium(2).pdfplik w formacie .PDF (11 Pobrań)
Zlecenie na transport sanitarny.docxplik w formacie .DOCX (8 Pobrań)