Drodzy Ósmoklasiści, Kandydaci do szkół ponadpodstawowych!

• Drodzy Ósmoklasiści, Kandydaci do szkół ponadpodstawowych!. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Powiatu Jarosławskiego dostępną  TUTAJ jako internetowy przewodnik oraz w formie papierowej – do dostania już na dniach w szkołach średnich w Jarosławiu i Radymnie. Znajdziecie tam wskazówki, co warto brać pod uwagę przy podjęciu tak ważnej decyzji, jaką jest wybór nowej szkoły. - W związku z tym, że kierunki Waszych wyborów uzależnione są nie tylko od zainteresowań i życiowych planów, ale również od sumy punktów uzyskanych w procesie rekrutacyjnym życzę Wam jak najlepszych ocen na świadectwie końcowym szkoły oraz trafnych odpowiedzi na teście ósmoklasisty – zachęca i dopinguje Was już na wstępie starosta jarosławski Stanisław Kłopot. A potem jest jeszcze ciekawiej… Bogata oferta pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Wśród szerokiej gamy kierunków zobaczycie między innymi: technikum weterynaryjne, fotograficzne a także licea o ciekawych profilach, jak np. liceum lingwistyczne czy politechniczne. Oprócz informacji o szkołach, informator zawiera ankiety i zestawy do badań predyspozycji zawodowych. Wykonanie ich skłoni Was do refleksji nad swoimi pasjami i zainteresowaniami, a także pozwoli bliżej poznać swoje cechy charakteru jak i określić temperament. Zachęcamy do obejrzenia oferty oraz życzymy zadowalającego wyboru.

Zachęcamy do obejrzenia oferty oraz życzymy zadowalającego wyboru.