Zamknięcie odcinka remontowanej drogi Pruchnik - Kramarzówka - Helusz.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Zamknięcie odcinka remontowanej drogi Pruchnik - Kramarzówka - Helusz.. Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu informuje, iż  w związku z trwającą przebudową drogi powiatowej Nr 1778R Pruchnik - Kramarzówka - Helusz, zostanie zamknięty jeden z odcinków remontowanej drogi. Odcinek zostanie zamknięty 23 maja 2022 r., w godzinach porannych - od skrzyżowania z drogą Nr 1779R (droga przez wieś Kramarzówka), do skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1781R Helusz - Wola Węgierska, na długości ok. 2,15 km. Zamknięcie obowiązuje do odwołania. Objazd będzie prowadzony przez miejscowości Węgierka i Wola Węgierska. Za utrudnienia przepraszamy! Informacja: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu informuje, iż  w związku z trwającą przebudową drogi powiatowej Nr 1778R Pruchnik - Kramarzówka - Helusz, zostanie zamknięty jeden z odcinków remontowanej drogi.

Odcinek zostanie zamknięty 23 maja 2022 r., w godzinach porannych - od skrzyżowania z drogą Nr 1779R (droga przez wieś Kramarzówka), do skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1781R Helusz - Wola Węgierska, na długości ok. 2,15 km. Zamknięcie obowiązuje do odwołania. 

Objazd będzie prowadzony przez miejscowości Węgierka i Wola Węgierska. Za utrudnienia przepraszamy!

Informacja: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu