Zamknięcie odcinka drogi powiatowej w dniach 13-14 października 2022 r.

• Zamknięcie odcinka drogi powiatowej w dniach 13-14 października 2022 r.. Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu informuje, iż  w związku z trwającą przebudową drogi powiatowej Nr 1778R Pruchnik-Kramarzówka-Helusz zostanie zamknięty odcinek drogi powiatowej w dniach 13-14.10.2022 od skrzyżowania z drogą Nr 1781R Helusz-Wola Węgierska do granicy Powiatu Jarosławskiego. Na czas wprowadzenia zamknięcia drogi powiatowej zostanie wprowadzone ręcznie kierowanie ruchem na skrzyżowaniach w miejscowości Wola Węgierka , Babice i Helusz .