UWAGA PILNY KOMUNIKAT!

  • Wydrukuj
  • Email
  • UWAGA PILNY KOMUNIKAT!. W związku z rozpoczęciem zimowego utrzymania dróg, Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu zwraca się z prośbą do użytkowników pojazdów korzystających z dróg powiatowych na terenie gmin: - Pruchnik - Roźwienica - Rokietnica - Chłopice  - Laszki  - Wiązownica - Radymno - Jarosław - Pawłosiów  - miasta Jarosławia ( w szczególności ul. Kasprowicza, A. Grucy, Czarnieckiego, Bema, Dąbrowskiego, św. Ducha, Chopina, Brzostków, Głowackiego) o niepozostawianie pojazdów na poboczu, chodniku, bądź jezdni, ponieważ utrudnia to w znacznej mierze sprawną pracę podczas akcji zima. Mając na uwadze powyższe, PZD Jarosław liczy na wyrozumiałość i odpowiednie zachowanie użytkowników dróg na terenie powiatu jarosławskiego. Informacja (tekst) PZD Jarosław

W związku z rozpoczęciem zimowego utrzymania dróg, Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu zwraca się z prośbą do użytkowników pojazdów korzystających z dróg powiatowych na terenie gmin:

- Pruchnik
- Roźwienica
- Rokietnica
- Chłopice 
- Laszki 
- Wiązownica
- Radymno
- Jarosław
- Pawłosiów 
- miasta Jarosławia ( w szczególności ul. Kasprowicza, A. Grucy, Czarnieckiego, Bema, Dąbrowskiego, św. Ducha, Chopina, Brzostków, Głowackiego)

o niepozostawianie pojazdów na poboczu, chodniku, bądź jezdni, ponieważ utrudnia to w znacznej mierze sprawną pracę podczas akcji zima. Mając na uwadze powyższe, PZD Jarosław liczy na wyrozumiałość i odpowiednie zachowanie użytkowników dróg na terenie powiatu jarosławskiego. 

 

Informacja (tekst) PZD Jarosław