Utrudnienia na drodze Nr 1778R Pruchnik-Kramarzówka-Helusz

  • Wydrukuj
  • Email
  • Utrudnienia na drodze Nr 1778R Pruchnik-Kramarzówka-Helusz. Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu informujemy, iż w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi realizacji zadania ,,Przebudowa drogi powiatowej Nr 1778R Pruchnik-Kramarzówka-Helusz od dnia 24.04.2023 r. będą odbywały się prace polegające na wymianie konstrukcji nawierzchni jezdni w km 0+260 – 0+630 ( od aktywnego przejścia dla pieszych przy szkole do końca chodnika po prawej stronie , posesja nr 38 ) . Ruch będzie odbywał się wahadłowo, mimo to zaleca się lokalnym mieszkańcom omijanie tego odcinka jeżeli jest taka możliwość przez objazd ul. Bieszczadzką , ul. Szkolną , ul. Floriańską . Dziękujemy za zastosowanie się do naszej prośby i przepraszamy za utrudnienia .

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu informujemy, iż w związku z prowadzonymi pracami dotyczącymi realizacji zadania ,,Przebudowa drogi powiatowej Nr 1778R Pruchnik-Kramarzówka-Helusz od dnia 24.04.2023 r. będą odbywały się prace polegające na wymianie konstrukcji nawierzchni jezdni w km 0+260 – 0+630 ( od aktywnego przejścia dla pieszych przy szkole do końca chodnika po prawej stronie , posesja nr 38 ) .

Ruch będzie odbywał się wahadłowo, mimo to zaleca się lokalnym mieszkańcom omijanie tego odcinka jeżeli jest taka możliwość przez objazd ul. Bieszczadzką , ul. Szkolną , ul. Floriańską .

Dziękujemy za zastosowanie się do naszej prośby i przepraszamy za utrudnienia .

Załączniki do pobrania

51. referat bezpieczeństwa.docxplik w formacie .DOCX (26 Pobrań)