JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/prwk/2016_25_03_maszyny.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/prwk/2016_25_03_maszyny
Wydrukuj tę stronę

Turniej Maszyn Wodnych

Uczniowie ZSTiO w Jarosławiu brali udział w V Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wodnych. Na turniej należało wykonać model maszyny wodnej zgodnie z dokumentacją z wykorzystaniem dostępnych materiałów.

W Turnieju uczestnicy rywalizują w dwóch konkurencjach tj."Moc" oraz "Wydajność". Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny uczniów kształcących się w zawodzie technik elektronik: "WET FINGERS" - Aleksander Śiwoń, Krystian Trysła, Marcin Domański, "WODNY-MECH" - Jolanta Krupa, Karol Niemiec, Gabriel Pluta oraz "DELTA" -Karol Turek, Kamil Nykiel.

Eliminacje regionalne odbyły się w Krakowie w Zespole Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie. Drużyna "WET FINGERS" w kategorii "MOC" - zajęła 3. miejsce uzyskując czas 11,784s, "WODNY-MECH" - zajęła 7. miejsce uzyskując czas 14,502 oraz drużyna "DELTA" w kategorii " WYDAJNOŚĆ" - zajęła 11. miejsce.

Opiekunami drużyn są: mgr inż. Janusz Puszkarz, mgr inż. Marek Okarmus oraz mgr inż. Mariusz Skupień.

Klasyfikacja generalna odbędzie się w Piasecznie, do której zakwalifikowała się drużyna "WET FINGERS".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.