Uczniowie Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących nagrodzeni w konkursie „Poznajemy Ojcowiznę’’.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie Zespołu Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących nagrodzeni w konkursie „Poznajemy Ojcowiznę’’.. 18 maja 2011 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego odbyło się podsumowanie XVIII Wojewódzkiego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę’’. Konkurs organizowany jest przez radę programową do spraw młodzieży szkolnej ZG PTTK oraz redakcję "Poznaj swój kraj”. Cele konkursu to poznawanie ziemi ojczystej, pogłębianie wiadomości o miejscu zamieszkania i różnych zakątków kraju. Uczestnicy dokumentują poznawane obiekty przy pomocy fotografii, rysunku, nagrań dźwiękowych, filmowych, tworzą strony internetowe, prezentacje multimedialne. Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w kategorii indywidualnej. Uczennica klasy 2 Lb Katarzyna Wrzuszczak pracą pt. „Miasteczko ukryte wśród wzgórz – Pruchnik” zdobyła drugie miejsce. Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Maja Woszczak z klasy 3 Lb za pracę pt. „Historia mojej Ojcowizny, obiekty zabytkowe, miejsca pamięci Jarosławia” i Daniel Cieckiewicz z klasy 1 Ls za pracę pt. „Historia mojej Ojcowizny, obiekty zabytkowe, miejsca pamięci Cieszanowa”. Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów. View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/nowosci-oswiatowe/item/570-uczniowie-zespo%EF%BF%BD%EF%BF%BDu-szk%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-spo%EF%BF%BD%EF%BF%BDywczych-chemicznych-i-og%EF%BF%BD%EF%BF%BDlnokszta%EF%BF%BD%EF%BF%BDc%EF%BF%BD%EF%BF%BDcych-nagrodzeni-w-konkursie-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BDpoznajemy-ojcowizn%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD#sigProId0564abb47e

18 maja 2011 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego odbyło się podsumowanie XVIII Wojewódzkiego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę’’. Konkurs organizowany jest przez radę programową do spraw młodzieży szkolnej ZG PTTK oraz redakcję "Poznaj swój kraj”. Cele konkursu to poznawanie ziemi ojczystej, pogłębianie wiadomości o miejscu zamieszkania i różnych zakątków kraju. Uczestnicy dokumentują poznawane obiekty przy pomocy fotografii, rysunku, nagrań dźwiękowych, filmowych, tworzą strony internetowe, prezentacje multimedialne.

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w kategorii indywidualnej. Uczennica klasy 2 Lb Katarzyna Wrzuszczak pracą pt. „Miasteczko ukryte wśród wzgórz – Pruchnik” zdobyła drugie miejsce. Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Maja Woszczak z klasy 3 Lb za pracę pt. „Historia mojej Ojcowizny, obiekty zabytkowe, miejsca pamięci Jarosławia” i Daniel Cieckiewicz z klasy 1 Ls za pracę pt. „Historia mojej Ojcowizny, obiekty zabytkowe, miejsca pamięci Cieszanowa”.

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.