Wydrukuj tę stronę

Mistrzowska drużyna UKS Tramp

Zawodnicy UKS TRAMP, klubu działającego przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących w Jarosławiu, są zawsze świetnie przygotowani do startu. Udział w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w łucznictwie przyniósł kolejne sukcesy. Zawodnicy wywalczyli 5 medali, dwa w kategorii młodzieżowców i trzy w kategorii juniorów.

Tytuł Halowej Mistrzyni Polski na 2021r wywalczyła Agata Osuch (kategoria młodzieżowców), a wspólnie z Jakubem Bielą w kategorii mikst zdobyli również wicemistrzostwo Polski.

Juniorki  TRAMPU także potwierdziły swoją formę. Po zaciętych pojedynkach tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia Babiak, a Sylwia Zając zajęła 3. miejsce.

Natalia i Sylwia wspólnie z koleżankami klubowymi Julią Cackowską i Joanną Gilowską zdobyły brązowy medal i tytuł drugich wicemistrzyń Polski w kategorii zespołowej.