Międzyszkolny konkurs wiedzy o patronce ZSSChiO

  • Wydrukuj
  • Email
  • Międzyszkolny konkurs wiedzy o patronce ZSSChiO. 11 grudnia odbył się w naszej szkole po raz kolejny międzyszkolny konkurs "Życie i osiągnięcia Marii Skłodowskiej-Curie". W tym roku zorganizowaliśmy go dla uczniów okolicznych gimnazjów. Zainteresowanie konkursem w środowisku szkolnym było bardzo duże. Do etapu finałowego zgłosiło się 11 szkół. Uczestnicy rozwiązywali test dotyczący życia naszej patronki oraz jej działalności naukowej. Walka była niezwykle wyrównana, dlatego też wśród uczestników przeprowadzono nawet dogrywkę o II i III miejsce. Zarówno nauczyciele - opiekunowie jak i uczniowie zostali poczęstowani słodkościami upieczonymi w pracowniach cukierniczych ZSSChiO. Mieli oni również możliwość zwiedzenia najważniejszych pracowni i zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Dla biorących udział w konkursie i ich opiekunów organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami oraz drobne świąteczne upominki, które wręczała pani vice-dyrektor Lidia Sobczyńska.Wyniki konkursu:I miejsce - Ewelina Misiąg z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Jarosławiu (iPod) II miejsce - Justyna Sikora z Publicznego Gimnazjum w Laszkach (MP3) III miejsce - Michał Urzędowski z Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu (MP3)Zwycięzcom gratulujemy i pragniemy jednocześnie poinformować, że nagrodę za I miejsce ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, natomiast za II i III miejsce ZSSChiO. Konkurs zorganizowały: Agnieszka Hrycewicz, Elżbieta Kluz, Agnieszka Sęk, Małgorzata Grochowska, Ewelina Maciejowska oraz Agnieszka Podobińska-Szafran. View the embedded image gallery online at: https://powiat.jaroslawski.pl/nowosci-oswiatowe/item/92-mi%EF%BF%BD%EF%BF%BDdzyszkolny-konkurs-wiedzy-o-patronce-zsschio#sigProIdec643e3964
11 grudnia odbył się w naszej szkole po raz kolejny międzyszkolny konkurs "Życie i osiągnięcia Marii Skłodowskiej-Curie". W tym roku zorganizowaliśmy go dla uczniów okolicznych gimnazjów. Zainteresowanie konkursem w środowisku szkolnym było bardzo duże. Do etapu finałowego zgłosiło się 11 szkół. Uczestnicy rozwiązywali test dotyczący życia naszej patronki oraz jej działalności naukowej. Walka była niezwykle wyrównana, dlatego też wśród uczestników przeprowadzono nawet dogrywkę o II i III miejsce. Zarówno nauczyciele - opiekunowie jak i uczniowie zostali poczęstowani słodkościami upieczonymi w pracowniach cukierniczych ZSSChiO. Mieli oni również możliwość zwiedzenia najważniejszych pracowni i zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Dla biorących udział w konkursie i ich opiekunów organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami oraz drobne świąteczne upominki, które wręczała pani vice-dyrektor Lidia Sobczyńska.

Wyniki konkursu:
  • I miejsce - Ewelina Misiąg z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Jarosławiu (iPod)
  • II miejsce - Justyna Sikora z Publicznego Gimnazjum w Laszkach (MP3)
  • III miejsce - Michał Urzędowski z Prywatnego Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu (MP3)
Zwycięzcom gratulujemy i pragniemy jednocześnie poinformować, że nagrodę za I miejsce ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, natomiast za II i III miejsce ZSSChiO. Konkurs zorganizowały: Agnieszka Hrycewicz, Elżbieta Kluz, Agnieszka Sęk, Małgorzata Grochowska, Ewelina Maciejowska oraz Agnieszka Podobińska-Szafran.