Koncert Noworoczny

• Koncert Noworoczny. W imieniu organizatorów i partnerów zapraszamy na Koncert Noworoczny uczniów Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych oraz Ich przyjaciół muzycznych. Koncert kolęd i pastorałek będzie dostępny on-line za pośrednictwem profili społecznościowych Powiatu Jarosławskiego oraz Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu. Wydarzenie odbędzie się w jarosławskiej Kolegiacie 24 stycznia od godz. 17.00, a swoim honorowym patronatem objął je starosta jarosławski Stanisław Kłopot. Zobaczcie zapowiedź tego wyjatkowego wydarzenia. Jest dostępna TUTAJ Zapraszamy!

Zobaczcie zapowiedź tego wyjatkowego wydarzenia. Jest dostępna TUTAJ

Zapraszamy!