• Zapraszamy na jesienną edycję konkursu „Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim”. 12 października poznaliśmy wyniki trzeciego etapu konkursu fotograficznego "Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim" edycja letnia. Cieszyła się ona równie dużym zainteresowaniem, co poprzednie odsłony - zimowa i wiosenna. - Już teraz zapraszam serdecznie do udziału w czwartym etapie konkursu, obrazującego piękno jesiennego powiatu jarosławskiego - namawia starosta Stanisław Kłopot. Edycja jesienna potrwa do 30 listopada. Formularz zgłoszeniowy znajduje się  TUTAJ zaś regulamin znajdą Państwo, jako załącznik do informacji. Zatem "Pora na cztery pory roku w powiecie jarosławskim - jesień"! A w naszej fotogalerii prace nagrodzone w letnim etapie konkursu.
  • Galeria

Załączniki do pobrania

Regulamin.cztery pory roku_jesien.pdfplik w formacie .PDF (77 Pobrań)