Nabór wniosków w ramach pilotażowego programu Aktywny samorząd 2020

  • Wydrukuj
  • Email
  • Nabór wniosków w ramach pilotażowego programu Aktywny samorząd 2020. Od 26 sierpnia 2020 r. szczegółowe informacje dotyczące naboru wniosków w ramach pilotażowego programu Aktywny Samorząd 2020 znajdą Państwo na stronie https://bip.jaroslawski.pl/zalatw-sprawe-dofinansowanie-z-funduszu-pfron UWAGA! Od 2020 roku możliwość składania wniosków przez Internet w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW) - bez straty czasu, wychodzenia z domu, bez kolejek i bez barier! LINK DO STRONY LOGOWANIA SOW: https://sow.pfron.org.pl/ Wykorzystując darmowy System SOW (sow.pfron.org.pl) można złożyć elektroniczny wniosek również w dzień wolny od pracy, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.Potrzebujesz zaledwie posiadać darmowy profil zaufany! Więcej informacji o tym, jak zakłada się Profil Zaufany, włącznie z filmem instruktażowym znajdują się na portalu SOW, a także:na Portalu Profilu Zaufanego, na Portalu OBYWATEL.GOV.PL na stronie internetowej Ministerstwa Cyfryzacji.
Aktywny Samorzad - PFRON

Od 26 sierpnia 2020 r. szczegółowe informacje dotyczące naboru wniosków w ramach pilotażowego programu Aktywny Samorząd 2020 znajdą Państwo na stronie https://bip.jaroslawski.pl/zalatw-sprawe-dofinansowanie-z-funduszu-pfron


UWAGA! Od 2020 roku możliwość składania wniosków przez Internet w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW) - bez straty czasu, wychodzenia z domu, bez kolejek i bez barier!

LINK DO STRONY LOGOWANIA SOW: https://sow.pfron.org.pl/  logo SOWi

Wykorzystując darmowy System SOW (sow.pfron.org.pl) można złożyć elektroniczny wniosek również w dzień wolny od pracy, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Potrzebujesz zaledwie posiadać darmowy profil zaufany! Więcej informacji o tym, jak zakłada się Profil Zaufany, włącznie z filmem instruktażowym znajdują się na portalu SOW, a także: