Anna Brzyska rywalizuje na Węgrzech

  • Wydrukuj
  • Email
  • Anna Brzyska rywalizuje na Węgrzech. Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, Anna Brzyska rywalizuje w turnieju juniorek WTT Youth Contender w Szombathely. Zawody na Węgrzech są sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata U-19 w słoweńskiej Novej Goricy. W rundzie grupowej Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław) zagra z Hiszpanką Eugenią Sastre i zawodniczką gospodarzy Doriną Hudak. Nasza tenisistka stołowa dobrze zna Eugenię Sastre. Podczas lipcowych Mistrzostw Europy w Gliwicach, w drodze po złoty medal w delbu, Ania Brzyska i Zuzanna Wielgos, pokonały m.in. Eugenię Sastre i Ainhoę Cristobal. W Szombathely 56 pingpongistek zostały podzielonych na 16 grup. Najlepsze powalczą w fazie pucharowej o zwycięstwo. Pingpongiści Oxynetu grali w Niemczech i Słowenii Nie powiodło się Quadriemu Arunie z klubu Oxynet Jarosław w 1 rundzie prestiżowego turnieju WTT Champions we Frankfurcie nad Menem (pula nagród 500 tysięcy dolarów). Nigeryjczyk z portugalskim paszportem przegrał z Jonathanem Grothem (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-5, -8, -5). Z kolei w słoweńskim Otocec odbyły się zawody rangi WTT Feeder (pula 20 tys. dol.), z udziałem dwóch podopiecznych trenera-menedżera Kamila Dziukiewicza (KSTS Oxynet) - Ukraińca Yaroslava Zhmudenko i Chorwata Andreja Gaciny. Yaroslav Zhmudenko przegrał z Włochem Johnem Oyebode 2:3 (9:11, 11:9, 5:11, 11:8, 3:11), zaś Andrej Gacina pokonał Słoweńca Andraża Godeca 3:0 (12:10, 11:7, 11:8). W kolejnej rundzie Andrej Gacina spotkał się z Miłoszem Redzimskim, który wyeliminował Jakuba Dyjasa. Chorwat triumfował 3:0 (11:7, 11:7, 11:8). W 1/8 finału Chorwat z naszego klubu przegrał z Austriakiem Robertem Gardosem 2:3 (11:5, 10:12, 11:7, 10:12, 3:11). Informacja prasowa (tekst, zdj.) Oxynet Jarosław

Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, Anna Brzyska rywalizuje w turnieju juniorek WTT Youth Contender w Szombathely. Zawody na Węgrzech są sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata U-19 w słoweńskiej Novej Goricy. W rundzie grupowej Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław) zagra z Hiszpanką Eugenią Sastre i zawodniczką gospodarzy Doriną Hudak. Nasza tenisistka stołowa dobrze zna Eugenię Sastre. Podczas lipcowych Mistrzostw Europy w Gliwicach, w drodze po złoty medal w delbu, Ania Brzyska i Zuzanna Wielgos, pokonały m.in. Eugenię Sastre i Ainhoę Cristobal. W Szombathely 56 pingpongistek zostały podzielonych na 16 grup. Najlepsze powalczą w fazie pucharowej o zwycięstwo.

Pingpongiści Oxynetu grali w Niemczech i Słowenii

Nie powiodło się Quadriemu Arunie z klubu Oxynet Jarosław w 1 rundzie prestiżowego turnieju WTT Champions we Frankfurcie nad Menem (pula nagród 500 tysięcy dolarów). Nigeryjczyk z portugalskim paszportem przegrał z Jonathanem Grothem (Dekorglass Działdowo) 0:3 (-5, -8, -5). Z kolei w słoweńskim Otocec odbyły się zawody rangi WTT Feeder (pula 20 tys. dol.), z udziałem dwóch podopiecznych trenera-menedżera Kamila Dziukiewicza (KSTS Oxynet) - Ukraińca Yaroslava Zhmudenko i Chorwata Andreja Gaciny. Yaroslav Zhmudenko przegrał z Włochem Johnem Oyebode 2:3 (9:11, 11:9, 5:11, 11:8, 3:11), zaś Andrej Gacina pokonał Słoweńca Andraża Godeca 3:0 (12:10, 11:7, 11:8). W kolejnej rundzie Andrej Gacina spotkał się z Miłoszem Redzimskim, który wyeliminował Jakuba Dyjasa. Chorwat triumfował 3:0 (11:7, 11:7, 11:8). W 1/8 finału Chorwat z naszego klubu przegrał z Austriakiem Robertem Gardosem 2:3 (11:5, 10:12, 11:7, 10:12, 3:11).

Informacja prasowa (tekst, zdj.) Oxynet Jarosław