Ścieżka Huculska na Śmidowej w Chorzowie

• Ścieżka Huculska na Śmidowej w Chorzowie. 22-23 czerwca 2024 r. w Chorzowie, odbędzie się "VI Ścieżka Huculska na Śmidowej" - Ogólnopolska Kwalifikacja do VII Mistrzostw Polski Koni Rasy Huculskiej. Są to zawody koni rasy huculskiej z udziałem ok. 60 koni z całego kraju. Rozegrane zostaną 4 konkursy: Czempionat Hodowlany, Ścieżka Kwalifikacyjna, Ścieżka - próba dzielności i zawody zaprzęgowe. Zawody zostały objęte honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego Kamila Dziukiewicza. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Plakat20Plakat jpg202