• INFORMACJA. Uprzejmie informujemy, iż Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przedłużył termin naboru wniosków i wystąpień w ramach realizacji „Programu wyrównywania różnic między regionami II” w następujących obszarach :Obszar A – wyposażenie obiektów służących rehabilitacji osób niepełnosprawnych w sprzęt rehabilitacyjny, Obszar B – likwidacja barier w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania, Obszar C – tworzenie spółdzielni socjalnych osób prawnych, Obszar D – likwidacja barier transportowych, Obszar F – tworzenie warsztatów terapii zajęciowej, Wnioski dotyczące obszarów B, C i D należy składać do dnia  14.08.2012 r. na Kancelarię Starostwa Powiatowego w Jarosławiu (pok. nr 134, I piętro) Szczegółowe informacje dotyczące programu, jak również formularze wraz z załącznikami niezbędne do wypełnienia w celu aplikowania do programu dostępne są na stronie www.pfron.org.pl zakładka Programy i zadania PFRON. Adresatami programu są:Organizacje pozarządowe. Gminy i powiaty.

1. Obszar A – wyposażenie obiektów służących rehabilitacji osób niepełnosprawnych w sprzęt rehabilitacyjny,
  2. Obszar B – likwidacja barier w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i komunikowania,
  3. Obszar C – tworzenie spółdzielni socjalnych osób prawnych,
  4. Obszar D – likwidacja barier transportowych,