XXIV sesja Rady Powiatu Jarosławskiego

• XXIV sesja Rady Powiatu Jarosławskiego. Zawiadamiam niniejszym, że dnia 7 września 2012 r. o godzinie 10 00w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się obrady XXIV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego. Informuję, że w porządku obrad znajdą się sprawy związane z bieżącą działalnością Powiatu Jarosławskiego. Przewodniczący Rady PowiatuLeszek SzczybyłoPorządek obrad XXIV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego w dniu 7 września 2012 r. o godz. 10.00Otwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przedstawienie porządku obrad. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XXIII a XXIV sesją Rady Powiatu. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2012 rok. (Projekt Nr 1) Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego (Projekt nr 2) Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XXIII/232/2012 Rady Powiatu Jarosławskiego z dnia 6 sierpnia 2012 r. w sprawie emisji obligacji komunalnych (Projekt Nr 3) Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia porozumienia z Gminą Miejską Przemyśl dot. nauczania religii (Projekt nr 4) Podjęcie uchwały w sprawie zmiany rozkładu godzin aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Jarosławskiego oraz zapewnienia całodobowego dostępu do aptek w niedzielę, święta i inne dni wolne od pracy w 2012 roku. (Projekt nr 5) Interpelacje Radnych. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Powiatu
Leszek Szczybyło

Porządek obrad XXIV sesji Rady Powiatu Jarosławskiego
w dniu 7 września 2012 r. o godz. 10.00

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy XXIII a XXIV sesją Rady Powiatu.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w planie dochodów i wydatków budżetu Powiatu Jarosławskiego na 2012 rok. (Projekt Nr 1)
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego (Projekt nr 2)
  7. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę Nr XXIII/232/2012 Rady Powiatu Jarosławskiego z dnia 6 sierpnia 2012 r. w sprawie emisji obligacji komunalnych (Projekt Nr 3)
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia porozumienia z Gminą Miejską Przemyśl dot. nauczania religii (Projekt nr 4)
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany rozkładu godzin aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Jarosławskiego oraz zapewnienia całodobowego dostępu do aptek w niedzielę, święta i inne dni wolne od pracy w 2012 roku. (Projekt nr 5)
  10. Interpelacje Radnych.
  11. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.
  12. Zakończenie obrad.