Młodzi na rynku pracy

• Młodzi na rynku pracy. W  jarosławskim Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Ks. Czartoryskich 27 września (czwartek) odbędą się Tragi Edukacji i Pracy „Młodzi na rynku pracy”. Od 10.00 do 13.00 wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z  propozycjami pracy stałej, dodatkowej oraz pracy za granicą, szkoleń i ofert edukacyjnych, a także skorzystać z konsultacji doradców zawodowych i pośredników pracy. Organizatorami targów są Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP Punkt Pośrednictwa Pracy w Jarosławiu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Przemyślu i Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Jarosławiu. Patronat nad przedsięwzięciem objęli Starosta Jarosławski i Burmistrz Miasta Jarosławia, a patronat medialny – „Gazeta Jarosławska”.