• Informacja. Z uwagi na przyznaną rażąco niską pulę środków finansowych PFRON na 2013r.(zmniejszenie o 1/3 w porównaniu do roku ubiegłego), Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych, większością głosów przyjęła stanowisko, mając na uwadze racjonalny podział środków, że w roku bieżącym z dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych mogą skorzystać tylko dzieci do 18 r. życia, natomiast dofinansowanie nie obejmie osób dorosłych, a także, że należy zrezygnować z dofinansowania sportu, kultury, rekreacji i turystyki osób niepełnosprawnych.