Zagłosuj na swój samorząd!

• Zagłosuj na swój samorząd!. Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie” oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych organizują XIII już edycję konkursu Podkarpacka Nagroda Samorządowa, któremu patronują Marszałek Województwa Podkarpackiego i Wojewoda Podkarpacki. To honorowe wyróżnienie przyznawane jest jednemu wójtowi, burmistrzowi, prezydentowi lub burmistrzowi miast powyżej 35 tys. mieszkańców oraz jednemu staroście z gmin, miast i powiatów, leżących w województwie podkarpackim. Równolegle z Podkarpacką Nagrodą Samorządową, o której przyznaniu decyduje kapituła na podstawie ankiet, wypełnianych przez jednostki samorządu terytorialnego, organizatorzy umożliwiają wszystkim chętnym udział w konkursach „Na najlepszą stronę internetową jednostki samorządowej województwa podkarpackiego” oraz „Na najpopularniejszego Wójta, Burmistrza/Prezydenta i Starostę Podkarpacia”. Jak głosować? Na najlepszą stronę głosujemy przez internet, kategoria powiatów znajduje się na stronie: http://www.podkarpacie.media.pl/index.php/gosuj-w-rankingu-2013/131-ranking-stron-internetowych/381-kategoria-powiat W konkursie na najlepszego gospodarza jednostki samorządowej głosujemy SMS-em na numer 7136 – koszt jednego SMS-a to 1 zł + VAT (1,23 zł brutto). Dokładny sposób wysyłania SMS-ów: Najpierw na telefonie komórkowym wpisujemy: NSP13 Drugi krok to wpisanie szczebla jednostki samorządowej: dla powiatów (P.), miast (M.), miast i gmin (MG.) oraz gmin (G.) – i jej pełną nazwę. Ostatni krok - wysłanie SMS-a pod numer 7136 Wielkość liter nie ma znaczenia. Jeśli chcemy oddać głos na Starostę Jarosławskiego, wpisujemy: NSP13P.Jarosław Głosowanie trwa do 21 maja 2013 r.

Jak głosować?

Dokładny sposób wysyłania SMS-ów:

Najpierw na telefonie komórkowym wpisujemy: NSP13

Ostatni krok - wysłanie SMS-a pod numer 7136

Wielkość liter nie ma znaczenia.

Jeśli chcemy oddać głos na Starostę Jarosławskiego, wpisujemy: NSP13P.Jarosław

Głosowanie trwa do 21 maja 2013 r.