Mikroprzedsiębiorca Roku 2013

• Mikroprzedsiębiorca Roku 2013. Od 9 lat działająca przy Citi handlowy Fundacja Kronenberga organizuje pod patronatem Ministra Gospodarki konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku. Jego celem jest promowanie i nagradzanie właścicieli mikrofilm, którzy odnoszą sukcesy w prowadzeniu biznesu zakorzenionego w lokalnej społeczności. Konkurs jest skierowany do osób, które zatrudniają mniej niż 10 pracowników i których roczne obroty lub suma bilansowa nie przekroczyły 2 mln euro. Zgłaszający się do konkursu wybiera jedna z kategorii: -        START – dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalność po 1 stycznia 2012 r.; -        PROGRES – dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalności między 1 stycznia 2006 r. a 31 grudnia 2009 r.; -        SENIOR – dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalnośc przed 1 stycznia 2006r. W konkursie oceniane są: umiejętność przezwyciężenia trudności przy tworzeniu i rozwoju firmy, nowatorstwo w stosunku do podobnych przedsięwzięć, strategia rozwoju, wpływ na rodzinę, lokalną społeczność oraz przynależność do organizacji przedsiębiorców, główny produkt lub usługa i metoda ich promocji i dystrybucji. Nagroda główna to tytuł Mikroprzedsiębiorca Roku 2013 i 40 000 zł, w każdej z kategorii zostanie również przyznane wyróżnienie w wysokości 15 000 zł. Aby zgłosić się do konkursu należy wypełnić formularz umieszczony na stronie: http://kronenberg.org.pl/mikroprzedsiebiorcaroku/ w terminie do 19 kwietnia br.