Konkurs na logo Powiatu

• Konkurs na logo Powiatu. Wszyscy, którzy czują się kreatywni i dysponujący choć minimalnymi zdolnościami plastycznymi, mogą wykazać się w otwartym konkursie na logo Powiatu Jarosławskiego. Do udziału zaproszeni są wszyscy chętni - profesjonaliści i amatorzy, młodzi i nieco starsi. Dla zwycięzcy cenna nagroda! Konkurs organizowany jest pod patronatem Starosty Jarosławskiego Tadeusza Chrzana.Konkurs polega na stworzeniu takiego logotypu Powiatu Jarosławskiego, w dowolnej technice (od rysunku, po techniki komputerowe), który będzie nawiązywał do jego cech charakterystycznych. Autorzy prac uczestniczący w konkursie mogą przygotować dowolną ilość propozycji. Dodatkowym elementem logo może też być hasło reklamowe, promujące powiat jarosławski. Konkurs potrwa do 22 października 2010 roku. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową w wysokości 1000 zł.Prace można nadsyłać pocztą (bądź osobiście) na adres:Starostwo Powiatowe w Jarosławiuul. Jana Pawła II 17 37-500 JarosławWydział Promocji, Rozwoju i Współpracy Międzynarodowejz dopiskiem na kopercie "Konkurs na logo Powiatu Jarosławskiego".

Prace można nadsyłać pocztą (bądź osobiście) na adres:

Starostwo Powiatowe w Jarosławiu
ul. Jana Pawła II 17 37-500 Jarosław
Wydział Promocji, Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej
z dopiskiem na kopercie "Konkurs na logo Powiatu Jarosławskiego".

Załączniki do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem konkursuplik w formacie .PDF (483 Pobrań)