Parada Schumana

• Parada Schumana. Zapraszamy do udziału w Paradzie Schumana! Program: 13.30 - zbiórka uczestników imprezy (płyta Rynku, przed sceną) 13.45 - bieg uliczny w ramach ogólnopolskiej kampanii prozdrowotnej „POLSKA BIEGA” z udziałem reprezentacji szkolnych i środowiskowych trasą Parady Rynek , ul. Michalovska, Plac Bóżnic, Opolska, Spytka z Jarosławia, Ks. Fili  Jezuicka,  Mały Rynek, Prof. Strzeleckiego, Kasztelańska, Rynek 14.00 - rozpoczęcie imprezy przez Burmistrza Miasta Jarosławia 14.05 - odegranie Hymnu Polski i Ody do Radości przez zespół Mażoretek i Szałamaistek z WDK Rzeszów 14.15-14.35 - przejście ulicami: Rynek, Michalovska, Plac Bóżnic, Opolska, Spytka, ks. Fili, Jezuicka, Mały Rynek, Prof. Strzeleckiego, Kasztelańska, Rynek 14.40-15.00 - wręczenie nagród za udział w konkursach, oficjalne przemówienia gości 15.05-17.30 - otwarcie wystawy prac dziecięcych - hol CKiP - Kamienica Attavantich 15.05 - 17.25- występy dzieci i młodzieży na scenie Impreza zakończy się o godzinie 17.30. Podczas  trwania imprezy, na Rynku będą się prezentować: - w formie stoisk: organizacje pozarządowe, szkoły zrzeszone w Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących zdrowie, Szkolne Kluby Europejskie oraz sponsorzy wydarzenia - odbędą się pokazy związane profilaktyką, promocją zdrowia oraz ratowaniem zdrowia i życia (Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Powiatowa Komenda Policji, Powiatowa Straż Pożarna, NZOZ Jerzy Tarkowski, Agencja Rynku Rolnego, Aviva Sp.) Dla młodszych dzieci przewidziane są atrakcje w postaci wesołego miasteczka, możliwość przejażdżki konnej bryczką.

Zapraszamy do udziału w Paradzie Schumana!

Program:

13.30 - zbiórka uczestników imprezy (płyta Rynku, przed sceną)

14.00 - rozpoczęcie imprezy przez Burmistrza Miasta Jarosławia

15.05 - 17.25- występy dzieci i młodzieży na scenie