Nowy sprzęt w szpitalu

• Nowy sprzęt w szpitalu. Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu wzbogaci się o nowy sprzęt medyczny. Zakupiona zostanie także nowoczesna karetka „wypadkowa”. Inwestycje mają służyć podnoszeniu jakości usług świadczonych na rzecz pacjentów jarosławskiego szpitala. Pieniądze na ten cel pochodzą m.in. z obligacji komunalnych wyemitowanych przez Starostwo Powiatowe w Jarosławiu.W przypadku zakupu przez COM nowego wyposażenia chodzi o laparoskop, aparat USG, stół operacyjny, lampę operacyjną oraz karetkę typu „W”, na łączną kwotę 790 tysięcy złotych. Dodatkowo w najbliższym czasie czeka remont budynków jarosławskiego szpitala - mówi Starosta Jarosławski Tadeusz Chrzan - Chodzi dokładnie o dwie przychodnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej przy ul. Kraszewskiego i przy ul. 3 Maja oraz budynku administracyjnego.