"Rynek ukraiński i rosyjski - perspektywy rozwoju gospodarczego"

• "Rynek ukraiński i rosyjski - perspektywy rozwoju gospodarczego". Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego we współpracy z Rzeszowską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zapraszają do udziału w jednodniowym spotkaniu informacyjnym "Rynek ukraiński i rosyjski - perspektywy rozwoju gospodarczego", które odbędzie się w dniu 13 grudnia 2013 r. w Rzeszowie, ul. Szopena 51, w Sali konferencyjnej Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA. Spotkanie informacyjne jest adresowane do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego planujących rozpocząć lub rozwinąć działalność eksportową na rynku ukraińskim i rosyjskim, zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi warunków dostępu do rynku ukraińskiego i rosyjskiego, możliwościami rozwoju polskiej przedsiębiorczości na Ukrainie i w Rosji oraz kwestiam bezpieczeństwa biznesowego we współpracy z partnerami ze wskazanych krajów. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na spotkanie na załączonym formularzu do dnia 11 grudnia 2013 r. do godziny 15:00 (liczy się data wypływu zgłoszenia) na adres e-mail: kdmitrzak@rarr.rzeszow.pl , faxem pod numer: 17 852 06 11 lub drogą pocztową na adres: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów. W spotkaniu może uczestniczyć maksymalnie 2 przedstawicieli jednego przedsiębiorstwa ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Na wszystkie Państwa pytania dotyczące spotkania informacyjnego z przyjemnością odpowiedzą: Pani Beata Hulinka oraz Pani Katarzyna Dmitrzak, tel. 17 867 62 14. Serdecznie zapraszamy.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na spotkanie na załączonym formularzu do dnia 11 grudnia 2013 r. do godziny 15:00 (liczy się data wypływu zgłoszenia) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem pod numer: 17 852 06 11 lub drogą pocztową na adres: Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Szopena 51, 35-959 Rzeszów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy.

Załączniki do pobrania

Program spotkaniaplik w formacie .DOC (368 Pobrań)