Dyżur konsultanta PK w Jarosławiu

• Dyżur konsultanta PK w Jarosławiu. Lokalny Punkt Konsultacyjny w Przemyślu, działający przy PARR S.A. zaprasza na kolejny dyżur konsultanta Punktu Konsultacyjnego, który odbędzie się w 4-ty piątek października, tj. w dniu 22.10.2010 r. w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II 17, w pokoju 103 (II piętro). Przez cały czas trwania dyżuru (w godzinach 9-13) Konsultant będzie udzielał indywidualnych, bezpłatnych informacji dla przedsiębiorców na temat zasad i możliwości uzyskania wsparcia finansowego na rozwój firmy z programów unijnych realizowanych w latach 2007-2013 oraz dla osób zamierzających uruchomić własną działalność gospodarczą na temat zasad podejmowania działalności gospodarczej i możliwości otrzymania wsparcia finansowego na ten cel z programów unijnych (szczególnie Działanie 6.2 POKL projekt pt. "Postaw na własny biznes", dotacja ze środków PUP, fundusze pożyczkowe).