Debata „Razem dla miasta” - zaproszenie

• Debata „Razem dla miasta” - zaproszenie. Wszystkich, którym leży na sercu dobro i rozwój Jarosławia zapraszamy w czwartek 16 stycznia o 13:00 do Centrum Kultury i Promocji na otwartą debatę „Razem dla miasta”. Organizatorem debaty jest Fundacja Rozwoju Dobre Życie. W zeszłym roku jej zespół realizował twórcze warsztaty z młodymi ludźmi w przestrzeni jarosławskiego rynku. Zaproszeni są mieszkańcy Jarosławia i okolic, seniorzy, studenci, uczniowie, organizacje pozarządowe, lokalni przedsiębiorcy, duchowni i oczywiście media. Celem jest wypracowanie rekomendacji dla międzysektorowych działań na rzecz miasta i włączania w nie młodzieży. W programie debaty:• Filmy o osiągnięciach jarosławskiej młodzieży w projekcie “Zaloguj się do (euro)działania”• Praca w grupach nad zagadnieniami przyszłości miasta, wzrostu jego znaczenia w naszym życiu “po godzinach”, perspektyw dla młodych ludzi• Wspólne śpiewanie podkarpackich kolęd z regionu jarosławskiego• Kuluarowe nieformalne rozmowy przy smacznym poczęstunku Spotkanie moderować będzie Bernadeta Szczypta, dziennikarka Polskiego Radia Rzeszów, rodowita Jarosławianka. Więcej informacji: www.dobrezycie.org/debata Bezpłatna publikacja o pracy z młodzieżą wraz ze zdjęciami z działań realizowanych z uczennicami i uczniami jarosławskich szkół: www.dobrezycie.org/publikacje Organizatorem debaty jest Fundacja Rozwoju “Dobre Życie”, a partnerem  Centrum Kultury I Promocji w Jarosławiu oraz Stowarzyszenie Muzyka Dawna w Jarosławiu. Partonat nad wydarzeniem objęły Polskie Radio Rzeszów, Gazeta Jarosławska i Twojainfo.tv. Debata zorganizowana w ramach: „Działanie tworzy przyszłość – projekt angażowania młodych na rzecz społeczności lokalnych”, projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami Unii Europejskiej oraz „Zaloguj się do eurodziałania”, realizowanego przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

W programie debaty:
• Wspólne śpiewanie podkarpackich kolęd z regionu jarosławskiego
• Kuluarowe nieformalne rozmowy przy smacznym poczęstunku

Więcej informacji: www.dobrezycie.org/debata