Informacja o nieprzejezdności dróg

• Informacja o nieprzejezdności dróg. W dniu 29.01.2014r. stan na godz. 12.00 - występują utrudnienia w przejeździe drogami powiatowymi na terenie Gminy Rokietnica: - droga Nr 1770R Kidałowice - Rokietnica ( przejazd jednym pasem ruchu przez m Boratyn na długości 4 km) - droga Nr 1784R Dobkowice - Tapin nieprzejezdna ( od drogi wojewódzkiej do kościoła w m.Tapin na długości 3 km) - droga Nr 1782R Czelatyce - Tuligłowy nieprzejezdna ( od m.Czelatyce do skrzyżowania z drogą wojewódzką na długości 4km Na pozostałych odcinkach dróg powiatowych występują utrudnienia, miejscami przejazd jednym pasem ruchu spowodowane zawiejami, zamieciami śnieżnymi. Po ustąpieniu zjawiska zawiei, zamieci śnieżnych wznowione zostanie odśnieżanie.