Nabór specjalistów przygotowanych do pracy w zakresie interwencji kryzysowej

• Nabór specjalistów przygotowanych do pracy w zakresie interwencji kryzysowej. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu ogłasza nabór- psychologów-pedagogów- innych specjalistówprzygotowanych do pracy w zakresie interwencji kryzysowejgotowych do udzielania pomocy. Lista zgłoszeń będzie do dyspozycji Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Lista powyższa tworzona jest na w związku z przyjęciem ostatecznej treści procedury działań w formie psychologicznej interwencji kryzysowej w razie wystąpienia ponadlokalnych zdarzeń o charakterze masowym w tym noszących znamiona klęsk żywiołowych (wykraczających rozmiarem poza obszar jednego samorządu) na terenie województwa podkarpackiego oraz w razie potrzeby - poza jego obszarem, a także w sytuacji nagłego napływu dużej ilości cudzoziemców na teren województwa podkarpackiego.Pozytywnie zweryfikowane osoby zostaną zobowiązane do zawarcia deklaracji współpracy z Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie.W przypadku powołania do podjęcia działań PUW zapewnia: - wynagrodzenie w wysokości 50zł brutto za godzinę pracy w miejscu zdarzenia (w ramach zawieranej odrębnie umowy) - dojazd do miejsca zdarzenia lub pokrycie kosztów tego dojazdu - w razie potrzeby miejsce noclegowe i wyżywienie - zabezpieczenie imiennego identyfikatora oraz kamizelki z napisem "Interwencja psychologiczna"Należy zgłosić się osobiście i podać dane tj:- imię i nazwisko- adres zamieszkania- telefon dostępny całą dobę- zawód- wykształcenie- odbyte szkolenia w tym szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej- miejsce pracy - pełna nazwa wraz z danymi teleadresowymi- staż pracy ogółem i gdzie (należy wskazać pełne nazwy miejsc pracy wraz z obecnym)- staż pracy w obszarze interwencji kryzysowej - gdzie- informację o posiadaniu paszportu Zgłoszenia przyjmuje w terminie do 25.03.2014 r.: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu, ul. Jana Pawła II 17, budynek Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, II piętro, pokój nr 212, tel. (16) 624 63 27.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu
ogłasza nabór
- psychologów
-pedagogów
- innych specjalistów
przygotowanych do pracy w zakresie interwencji kryzysowej
gotowych do udzielania pomocy.

Lista zgłoszeń będzie do dyspozycji Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.
W przypadku powołania do podjęcia działań PUW zapewnia:
- dojazd do miejsca zdarzenia lub pokrycie kosztów tego dojazdu
- w razie potrzeby miejsce noclegowe i wyżywienie
Należy zgłosić się osobiście i podać dane tj:
- imię i nazwisko
- adres zamieszkania
- telefon dostępny całą dobę
- zawód
- wykształcenie
- odbyte szkolenia w tym szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej
- miejsce pracy - pełna nazwa wraz z danymi teleadresowymi
- staż pracy w obszarze interwencji kryzysowej - gdzie