Zagłosuj na swój samorząd!

• Zagłosuj na swój samorząd!. Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie” oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych organizują XIV edycję konkursu – plebiscytu Podkarpacka Nagroda Samorządowa, któremu patronują Marszałek Województwa Podkarpackiego i Wojewoda Podkarpacki. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „NASZA GMINA/NASZE MIASTO W ROKU WYBORCZYM VI KADENCJI”. Celem jest pokazanie, oraz udokumentowanie aktywności samorządów Podkarpacia całej IV kadencji szczebla powiatowego i VI kadencji szczebla miejskiego i miejsko gminnego w latach 2010 - 2014. Równolegle z Podkarpacką Nagrodą Samorządową Tygodnik „Nowe Podkarpacie” organizuje bardzo popularne konkursy: - SMS - owy konkurs na Najpopularniejszego Wójta, Burmistrza/Prezydenta i Starostę Podkarpacia (Należy wysłać w okresie od 15.01. do 21.05.2014 r. SMS na numer:7136, koszt jednego SMS-a 1 zł + VAT (1,23 brutto) Dokładny sposób wysyłania SMS-ów:Najpierw na telefonie komórkowym wpisujemy: NSP14 Drugi krok to wpisanie szczebla jednostki samorządowej: dla powiatów (P.), miast (M.), miast i gmin (MG.) oraz gmin (G.) – i jej pełną nazwę. Ostatni krok - wysłanie SMS-a pod numer 7136 SMS-y można wysyłać tylko z telefonów komórkowych. Wielkość liter nie ma znaczenia)Jeśli chcemy oddać głos na Starostę Jarosławskiego, wpisujemy: NSP14P.Jarosław Konkurs na najlepszą stronę internetową jednostki samorządowej województwa podkarpackiego (głosowanie odbywa się przez Internet. Kategorie powiatów, miast, gmin znajdują się na stronie: http://www.podkarpacie.media.pl/index.php/gosuj-w-rankingu-2014)

Dokładny sposób wysyłania SMS-ów:

1. Najpierw na telefonie komórkowym wpisujemy: NSP14
  2. Drugi krok to wpisanie szczebla jednostki samorządowej: dla powiatów (P.), miast (M.), miast i gmin (MG.) oraz gmin (G.) – i jej pełną nazwę.
  3. Ostatni krok - wysłanie SMS-a pod numer 7136
  4. SMS-y można wysyłać tylko z telefonów komórkowych.
  5. Wielkość liter nie ma znaczenia)

Jeśli chcemy oddać głos na Starostę Jarosławskiego, wpisujemy: NSP14P.Jarosław