VIII POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE ! INFORMACJA DLA GIMNAZJALISTÓW

• VIII POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE ! INFORMACJA DLA GIMNAZJALISTÓW. W dniu 21 marca 2014 r., w godzinach 9.00 – 13.00 w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu, ul. Sikorskiego 5 odbędą się VIII TARGI EDUKACYJNE organizowane przez Starostę Jarosławskiego oraz Burmistrza Miasta Jarosławia.W Targach uczestniczyć będą placówki oświatowe oraz szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez Powiat Jarosławski, które przedstawią ofertę edukacyjną na rok szkolny 2014/2015 oraz udostępnią informacje o bazie dydaktycznej, procesie dydaktycznym oraz zajęciach pozalekcyjnych.Powyższe Targi Edukacyjne są adresowane przede wszystkim do absolwentów gimnazjów, którzy stoją u progu kolejnego etapu edukacyjnego oraz podjęcia decyzji dotyczącej wyboru nowej szkoły. Informujemy, że uczestnictwo nauczycieli, uczniów i rodziców w Targach jest nieodpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy!