Zostań Mikroprzedsiębiorcą Roku 2014!

• Zostań Mikroprzedsiębiorcą Roku 2014!. Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs organizowany przez Fundację Kronenberga przy merytorycznym wsparciu Microfinance Centre for Central and Eastern Europe oraz Koalicji na rzecz mikroprzedsiębiorczości pod patronatem honorowym Wicepremiera i Ministera Gospodarki Janusza Piechocińskiego. Misją Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych. Celem jest nagradzanie mikroprzedsiębiorców zakorzenionych w lokalnych społecznościach, prowadzących z sukcesem tradycyjny lub nowoczesny biznes. Do konkursu mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy zatrudniają mniej niż 10 pracowników, a roczny obrót lub całkowity bilans roczny ich przedsiębiorstw nie przekracza 2 milionów euro. Główną nagrodą w konkursie jest 40 000 zł oraz wyłączność na używanie tytułu Mikroprzedsiębiorca Roku 2014. Ponadto przewidziano wyróżnienia w trzech kategoriach, po 15 000 zł każde. Zgłoszenia do X edycji Konkursu można nadsyłać do 13 kwietnia 2014 r. Szczegółowe informacje na stronie: www.kronenberg.org.pl(zakładka Edukacja finansowa > Mikroprzedsiębiorca Roku).

Zgłoszenia do X edycji Konkursu można nadsyłać do 13 kwietnia 2014 r.