Nowa elewacja

• Nowa elewacja. Już niebawem Zespół Szkół Drogowo–Geodezyjnych i Licealnych oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ulicy św. Ducha w Jarosławiu będą mogły pochwalić się nową elewacją. Koszt inwestycji to prawie milion złotych. Budynek, w którym mieszczą się wyżej wymienione szkoły przechodzi gruntowny remont od 23 września br. Z dnia na dzień widać zmiany w jego wyglądzie. Zgodnie z umową z firmą budowlaną przeprowadzającą prace, remont powinien zakończyć się 2 listopada 2010 roku. Kwota przeznaczona na odrestaurowanie budynku wynosi dokładnie 866 006, 30 zł. Jest to kolejna placówka edukacyjna, zarządzana przez Powiat Jarosławski, która w ostatnim czasie przechodzi wymianę elewacji. W ostatnim czasie nowej szaty doczekał się Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu.