Zawiadomienie o utrudnieniach w ruchu drogowym

• Zawiadomienie o utrudnieniach w ruchu drogowym. W związku z planowanym przemarszem uczestników uroczystości poświęcenia sztandaru Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych im. Juliusza Słowackiego w Jarosławiu w dniu 30 maja 2014 r. w godzinach od 10.00 do 10.30 wystąpią utrudnienia dla ruchu na następujących odcinkach dróg na terenie miasta Jarosławia: 1. ul. 3 Maja – od wjazdu na teren parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski do wylotu ul. ks. Mieczysława Lisińskiego, 2. ul. ks. Mieczysława Lisińskiego, 3. ul. gen. Władysława Sikorskiego – od wylotu ul. ks. Mieczysława Lisińskiego do placu Mickiewicza.

2. ul. ks. Mieczysława Lisińskiego,