Razem wygrywamy z rakiem piersi!

• Razem wygrywamy z rakiem piersi!. Starosta Jarosławski, Wójt Gminy Jarosław i Fundacja SOS Życie zapraszają 8 czerwca wszystkich mieszkańców Powiatu Jarosławskiego na stadion w Tuczempach na Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej 2014. Podczas imprezy Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych i cytologicznych – wystarczy pamiętać o zabraniu dowodu osobistego i dowodu ubezpieczenia. Gościem specjalnym będzie Jan Domarski, zdobywca najważniejszego gola w historii polskiej piłki nożnej – w 1973 r. na Wembley. Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy!