• Informacja. W dniach od 2 do 5 lipca bieżącego roku na trasie z Łodzi do Jarosławia organizowany jest w naszym kraju po raz dwudziesty piaty Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Trasa piątego etapu ze Strzyżowa do Jarosławia będzie prowadziła drogami położonymi na terenie Powiatu Jarosławskiego i będzie się kończyła na ulicach miasta Jarosławia. Chcemy by uczestnicy wyścigu mieli zapewnione bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu w czasie rozgrywania wyścigu, oraz aby pozostali użytkownicy dróg w jak najmniejszym stopniu odczuli ograniczenia z tym związane. W związku z powyższym informuję że w dniu 05.07.2014r. w godzinach od 13.30 do 14.45 ulice Kruhel Pełkiński, Pełkińska, Kraszewskiego, Słowackiego, Poniatowskiego, 3-go Maja na odcinku od ul. Poniatowskiego do Przemyskiej, Przemyska, Sobieskiego, Rynek, Spytka, Pełkińska, będą wyłączone z ruchu a na przyległych ulicach ruch będzie ograniczony. Za utrudnienia wynikłe z rozgrywania wyścigu organizatorzy przepraszają mieszkańców miasta i użytkowników dróg.