• Zaproszenie. Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjno-organizacyjne dla Organizacji Pozarządowych z terenu Powiatu Jarosławskiego w ramach projektu „Razem dla rozwoju Liderzy z Podkarpacia”, na którym pragniemy poruszyć zagadnienia niezwykle istotne dla funkcjonowania organizacji, między innymi:rodzaje zadań, które były realizowane przez organizacje w ubiegłym roku, źródła finansowania działalności (projekty, w tym UE, dotacje samorządowe, 1%, inne), trudności, jakie pojawiają się w trakcie realizacji działań, potrzeby, plany, oczekiwania względem administracji samorządowej, inne kwestie - ważne z perspektywy organizacji.Spotkanie odbędzie się 18 września 2014 r. o godzinie 10.00 w Sali Narad Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.

• rodzaje zadań, które były realizowane przez organizacje w ubiegłym roku,
  • źródła finansowania działalności (projekty, w tym UE, dotacje samorządowe, 1%, inne),
  • trudności, jakie pojawiają się w trakcie realizacji działań,
  • potrzeby, plany,
  • oczekiwania względem administracji samorządowej,
  • inne kwestie - ważne z perspektywy organizacji.