Zawiadomienie o LII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego.

• Zawiadomienie o LII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego.. Zawiadamiam niniejszym, że dnia 30 września 2014 r.  o godzinie 14.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu przy ul. Jana Pawła II 17, II piętro odbędą się obrady LII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego. Przewodniczący Rady PowiatuLeszek Szczybyło Porządek obrad LII sesji Rady Powiatu Jarosławskiegow dniu 30 września 2014 r. o godz. 14 ººOtwarcie sesji. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przedstawienie porządku obrad. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy LI a LII sesją Rady Powiatu Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego. (Projekt Nr  1) Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej wysokości pożyczek oraz udzielenia pożyczki długoterminowej dla Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.  (Projekt Nr 2) Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 3) Podjęcie uchwały w sprawie zmiany statutu Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 4) Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Jarosławskiego w drodze darowizny. (Projekt Nr 5) Podjęcie uchwały w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 6) Interpelacje Radnych. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych. Zakończenie obrad.

Przewodniczący Rady Powiatu
Leszek Szczybyło

Porządek obrad LII sesji Rady Powiatu Jarosławskiego
w dniu 30 września 2014 r. o godz. 14 ºº

1. Otwarcie sesji.
  2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Informacja Starosty Jarosławskiego z prac Zarządu Powiatu w okresie pomiędzy LI a LII sesją Rady Powiatu
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego. (Projekt Nr  1)
  6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej wysokości pożyczek oraz udzielenia pożyczki długoterminowej dla Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu.  (Projekt Nr 2)
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 3)
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany statutu Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 4)
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Jarosławskiego w drodze darowizny. (Projekt Nr 5)
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Powiatu Jarosławskiego. (Projekt Nr 6)
  11. Interpelacje Radnych.
  12. Wnioski, oświadczenia i zapytania Radnych.
  13. Zakończenie obrad.